دیبافت
خانه / پتو لیلیان / تولیدکننده انواع پتو دو نفره لیلیان

تولیدکننده انواع پتو دو نفره لیلیان

تولیدکنندگان انواع پتو دو نفره لیلیان کدام اند؟ انواع پتو دو نفره لیلیان کدام است؟ جنس پتو لیلیان از چیست؟ پتو لیلیان در چه ابعادی تولید میشود؟ صادرات پتو دو نفره لیلیان به چه صورت است؟ جهت دریافت پاسخ سوالات مذکور و هرگونه سوال دیگری در زمینه پتو لیلیان لطفا تا پایان این محتوا همراه ما باشید. پتوها یکی از پرکاردترین منسوجات هستند که تولید کنندگان بزرگی در تولید این زمینه گام نهادند. از جمله تولید کننده متنوع ترین طرح ها و باکیفیت ترین پتوها، میتوان به پتو دو نفره لیلیان اشاره کرد. این پتو توانسته با ویژگی های مطلوب و مثبت از خود، در سطح بازار داخل و خارج کشور به صورت گسترده طرفدار داشته باشد. با اینکه این کالای خواب مدت کمی است که آمده اما فروش گسترده ای را شامل خود کرده است و تولید کننده انواع پتو دو نفره لیلیان در شهر های تهران، کرمان، تبریز و خراسان وجود دارد که با تولید متنوع این محصول، توانسته است در تمامی اقصا نقاط کشور انواع پتو دو نفره لیلیان را توزیع کند. اندازه پتو دو نفره لیلیان از اندازه پتو تک نفره لیلیان پرفروش تر است. این منسوجات را میتوانید به صورت مستقیم از تولید کننده اصلی پتو لیلیان خریداری کنید، مزیت خرید پتو دو نفره لیلیان از شرکت تولیدی به صورت مستقیم، این است که میتوانید پتوی مورد نظر خود را در طرح و رنگ های گوناگون سفارش دهید. این منسوج یکی از محصولات مهم صادراتی است که توانسته در بازار داخلی و خارجی به خوبی خود را نشان دهد و ضمن سودآوری برای تاجران، باعث اشتغال بسیاری از مردم عزیزمان در تولید این محصول باشد. این محصول نمونه ای برتر از تولیدات داخلی کشورمان است که توانسته باکیفیت بی نظیر خود در رتبه برتر قرار گیرد. خریداران پتو دو نفره لیلیان میتوانند جهت تهیه این محصول به سایت شرکت تولیدی پتو لیلیان مراجعه نموده و پتوی مورد نظر خود را با طرح و رنگ دلخواه خود سفارش دهند تا در کمترین زمان ممکن درب منزل دریافت کنند. تاجران برای سفارش این محصول میتوانند با شرکت تولیدی در ارتباط باشند و منسوجات پتوی لیلیان را با قیمت مناسب و به صورت عمده انبوه خریداری کنند. همچنین جهت خرید این محصول میتوانید به فروشگاه های عرضه کننده پتو مراجعه نموده و پتوی مورد نظر خود را خریداری کنید.

مشخصات پتو دو نفره لیلیان

مشخصات پتو دو نفره لیلیان

همه ما انسان ها در طول زندگی از پتوها استفاده کرده ایم. در برخورد با یک پتوی نرم و مناسب به آن جذب میشویم و در صورتی که پتو زبر و سنگین باشد شاید آن را کنار بزنیم چرا که مشکلاتی را برایمان ایجاد میکند. پتو لیلیان متشکل از الیاف های پنبه، الیاف پلی استر ویسکوز، الیاف ابریشم و الیاف نخ است که با قرار گرفتن در کنار یکدیگر باعث شده یک پتو باکیفیت بسیار بالا، تولید و به بازار عرضه کند. در ادامه نگاهی به روند تولید پتو لیلیان می اندازیم و مراحل ساخت این پتو را توضیح میدهیم. ابتدا الیاف های مذکور به یکدیگر تار و پود میشوند و ماده اولیه پتو دو نفره لیلیان تشکیل میشود؛ سپس توسط خط ریسندگی با استفاده از دستگاه های مدرن، ماده اولیه پتو ریسیده میشود و به خط بافندگی هدایت میشود که توسط دستگاه بافندگی چله هایی بر روی پتو ایجاد میشود که در ادامه این چله ها به یکدیگر بافته میشوند سپس به بخش تثبیت رنگ میروند و رنگ ها بر روی این پتوها تثبیت میشوند تا در اثر شست و شو فراوان و استفاده مداوم از این پتوها، باعث عدم رنگ رفتگی پتوها میشود. سپس در ابعاد متنوع در دستگاه کارتر برش داده میشود و در ابعاد متنوع تولید میشوند و به بازار عرضه میشود. این پتو بسیار نرم و لطیف است که با داشتن کیفیت و مرغوبیت بالا، توانسته جنس مرغوبی به بازار عرضه کند و به صورت دستی و ماشینی قابل شست و شو است.

شیک ترین انواع پتو ویژه جهیزیه

شیک ترین انواع پتو ویژه جهیزیه

پتو دو نفره لیلیان از زیباترین و شیک ترین پتوها است که طرحی جذاب دارد و باعث شده نظر افراد سخت پسند را هم به خود جذب کند، امروزه شیک ترین پتوها با برندهای گوناگون به بازار عرضه میشود که در این میان به شیک ترین پتو میتوان اشاره کرد که پتو دو نفره لیلیان است. تولید پتو دو نفره به صورتی است که برای زوجین و ویژه جهیزیه است. پتو لیلیان دو نفره مخصوص جهیزیه، بسیار نرم و لطیف بوده و وزن این پتو با توجه به دو نفره بودن حدوداً ۱۶۰۰ گرم است که وزن بسیار سبکی است، در استفاده از برخی پتوهای دو نفره، پتو بسیار سنگین بوده و دو نفر را اذیت میکند از این رو باید از پتویی استفاده کرد که برای دو طرف مناسب باشد.
طرح این پتو بسیار جذاب است و به صورت طرح های عاشقانه و گل برجسته تولید میشود. امروزه یکی از معضلات خانواده ها برای خرید یک پتو مناسب برای جهیزیه فرزند خود، انتخاب یک پتو باکیفیت به همراه قیمت مناسب است. پتو دو نفره لیلیان مخصوص جهیزیه نوعروسان بسیار مقرون به صرفه است و با داشتن طرح باکیفیت و مناسب توانسته است سطح زیادی از کیفیت را به عرضه بگذارد. برای خرید این محصول متناسب با طرح دلخواه خود، میتوانید از طریق سایت شرکت تولیدی پتو دو نفره لیلیان، این محصول را متناسب با سلیقه و رنگ دلخواه خود سفارش دهید.

آشنایی با انواع پتو کودکانه

آشنایی با انواع پتو کودکانه

با استقبال زیاد از محصولات باکیفیت پتو لیلیان، شرکت تولیدی تصمیم گرفت پتوها را با اندازه های گوناگون برای کودکان تولید کند در نتیجه از باکیفیت ترین منسوجات تولید شده، برند کودکانه و پتو دو نفره لیلیان مخصوص کودکان است. کودکان بر اساس نیاز طبیعی بدنشان، بیش تر از سایر افراد، ساعات بیشتری را صرف خواب میکنند، نوزادان بر اساس تحقیقات بدست آمده حدودا ۱۵ الی ۱۶ ساعت میخوابند و کودکان ۲ سال تا ۷ سال، ۱۲ ساعت میخوابند، و نوجوانان ۱۰ سال تا ۱۸ سال، ۸ ساعت میخوابند و از این ارقام میتوان نتیجه گرفت که کودکان و نوزادان، بیشتر با پتوها در تماس هستند و باید از پتویی استفاده کنند که حساسیت پوستی برایشان ایجاد نکند. والدین باید در انتخاب پتو سیسمونی نوزاد خود، دقت کنند زیرا کودکان پوستی حساس و نازک دارند و اگر از پتوی مرغوب و ضدحساسیت استفاده نشود باعث مشکلاتی برای آنها میشود. پتو کودکانه از جنس پنبه و درصد کمی پلی استر ویسکوز بوده و در نتیجه مناسب برای کودکان است. این پتوها باید در اندازه مناسب با نوزاد، خریداری شود و سبک باشند زیرا اگر پتو مورد استفاده برای کودکان بزرگ تر از اندازه باشد باعث میشود کودک دچار خفگی شود و اگر سنگین باشد به همین روال صورت میگیرد. پتو کودکان، رنگ هایی شاد دارد و والدین باید برای کودکان خود، رنگ هایی شاد خریداری کنند تا در روحیه آنها تاثیر مثبت بگذارد اما اگر از رنگ هایی تیره برای پتو کودکان استفاده شود باعث میشود آثار مخربی بر روی روحیه نوزادان و کودکان بگذارد .
کودکان بیشتر از سایر افراد تحرک دارند و وسایل اطرافشان را بیشتر لکه میکنند، به خصوص وسایل خواب که بیشتر با آنها در تماس هستند. پتویی برای کودکان باید استفاده شود که قابلیت شست و شو فراوان داشته باشد بدون ایجاد پرز بر روی پتو، که پتو دو نفره لیلیان یکی از این پتوهاست و میتوانید این پتوها را به صورت دستی یا ماشینی با استفاده از مواد شوینده بشویید. این منسوج، طرح هایی کودکانه پسند دارد به عنوان مثال طرح شخصیت های کارتونی مانند میکی موس، تام و جری، آنا و السا، پلنگ صورتی و… . والدین میتوانند این محصول را با طرح و رنگ دلخواه خود به صورت مستقیم و اختصاصی از طریق شرکت تولیدی لیلیان سفارش دهند تا در کمترین زمان ممکن درب منزل دریافت کنند.

عرضه انواع پتو دو نفره لیلیان

عرضه انواع پتو دو نفره لیلیان

پتو لیلیان توسط شرکت بازرگانی این کارخانه به صورت مستقیم و بدون واسطه توزیع میشود، این شرکت قابلیتی را ایجاد کرده است که خریداران بتوانند به قیمت عمده از شرکت به صورت خرده یا انبوه خریداری کنند. امروزه در تمامی اقصا نقاط کشور پتو دو نفره لیلیان توزیع میشود و نمایندگی های فروش این منسوج در سراسر کشور وجود دارد. عرضه پتو لیلیان به صورت تک نفره و دو نفره انجام میشود. جهت اطلاع از انواع پتو لیلیان و قیمت این پتوها میتوانید با شماره های درج شده در سایت شرکت تولیدی تماس حاصل کنید و با ارتباط با پشتیبانان بخش فروش و مالی، اطلاعات مورد نظر خود را در زمینه پتو دو نفره لیلیان کسب نمایید.

پتو لیلیان
پتو حوله ای

پتو حوله ای لیلیان یکی از پتوهای باکیفیت و مرغوب است که با قیمت مقرون به صرفه به فروش میرسد. این پتو با داشتن ویژگی های مثبت توانسته است نیاز های مصرف کنندگان را با هزینه کم و سرعت بالا رفع کند و به صورت تک نفره یا دو نفره تولید میشود. طراحی این پتو بی نظیر بوده و در طرح های گوناگونی تولید میشود. پتو حوله ای تولید وسیعی از نمونه منحصر به فرد پتو در ایران بوده که عرضه کننده جدیدترین مدل پتو حوله ای است و قیمت این پتوها در گام اول میتواند نظر مشتریان را به خود جلب کند و بدون شک اصلی ترین فاکتور است. سپس در خرید پتو حوله ای، کیفیت و تنوع کار را ملاک خرید قرار دهید. پتو حوله ای را به صورت مستقیم میتوانید از شرکت تولیدی لیلیان سفارش دهید، این پتو با داشتن ویژگی هایی مانند: عدم پرزدهی، سبک، حمل آسان، ابعاد تک نفره و دو نفره و متنوع، رنگ بندی گسترده، تنوع در طرح و جنس، قابل شست و شو باعث شده است که این پتو به یکی از پرفروش ترین پتوهای تولید شده شرکت لیلیان تبدیل شده باشد.

عرضه انواع پتو دو نفره لیلیان

انواع پتو دو نفره

امروزه با استفاده از ماشین آلات مدرن صنعتی تولید پتو، محصولات پتویی تک نفره و دو نفره به صورت گسترده تولید و به بازار عرضه میشوند. شرکت تولیدی لیلیان، پتوهای دو نفره را در انواع مختلف و طرح های متنوعی تولید کرده است که میتوان به پتوهای دو نفره پنبه ای، پتو دو نفره نخی، پتو دو نفره ابریشمی، پتو دو نفره پارچه ای و… اشاره کرد. این پتوها در طرح های متنوعی مانند طرح برجسته تولید میشوند، به عنوان مثال شرکت تولیدی لیلیان پتوهای دو نفره را هم به صورت طرح ساده، هم به صورت طرح برجسته در رنگ های متنوعی تولید کرده است که خریداران بتوانند با دستی باز به انتخاب طرح مورد نظر خود، اقدام کنند.

پتو دو نفره مدل جدید

پتو دو نفره مدل جدید

شرکت لیلیان با به کارگیری ماشین آلات مدرن در زمینه تولید پتوهای باکیفیت، توانسته است پتوهایی به صورت تک نفره و دو نفره و مدل جدید تولید و به بازار عرضه کند، این پتوها دو نفره هستند و در طرح های گوناگونی تولید میشوند. پتوهای دو نفره مدل جدید در سطح بازار داخلی و خارجی به صورت گسترده توزیع میشوند. وزن این پتو ۱۸۰۰ گرم است که وزن بسیار مناسبی است به طوری که با استفاده از این پتو احساس خفگی یا سنگینی نمیکنید. طرح های به کار رفته در این پتو دو نفره مدل جدید به صورت مدرن بوده و شامل طرح های برجسته مانند گل برجسته، طرح های کارتونی، طرح های طبیعت برجسته و… است.

پتو لیلیان

پتو لیلیان

به صورت کلی میتوان گفت پتو لیلیان از باکیفیت ترین و مرغوب ترین پتوهای تولید شده است که کاملا تولید داخلی کشور عزیزمان ایران است. این پتو با داشتن معیار هایی مثبت، توانسته است سطح فروش گسترده ای از خود، به ثمر برساند. این محصول در رنگ بندی متنوع و طرح های گوناگون تولید و به بازار عرضه میشود. خریداران میتوانند این محصول را به صورت حضوری از فروشگاه های عرضه کننده پتو خریداری کنند یا برای خرید این محصول میتوانند به صورت مستقیم با شرکت تولیدی پتو لیلیان در ارتباط باشند. این پتو با داشتن ویژگی هایی نظیر قابل شست و شو، سبک و حجم کم، نرم، عایق مناسب گرمایی، ضدحساسیت، ضد الکتریسیته، و… توانسته است سطح مرغوبی از خود را به نمایش گذارد. این پتو در حجم و ابعاد کم، تولید میشود و میتوانید برای مکان های گوناگون از آن استفاده کنید، مانند مسافرت ها و… این محصول با داشتن قیمت مناسب جزو مقرون به صرفه ترین محصولات است .

جهت خرید و فروش انواع پتو میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خسروانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120677104
شماره تلفن ثابت: 02532942054
پست الکترونیکی: p.dibaft@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بازار خرید پتو لیلیان مدل لطیف

بازار خرید پتو لیلیان مدل لطیف

هر کدام از ما برای خرید یک پتوی مرغوب با برند معتبر نیاز به یک …

Call Now Buttonتماس بگیرید