دیبافت
خانه / پتو سربازی ارتش / تولید کننده پتو سربازی ارتش شتری

تولید کننده پتو سربازی ارتش شتری

پتو سربازی ارتش شتری محصولی با کیفیت و دام بالا می باشد. تولید کننده پتو سربازی ارتش برای تولید محصولات خود از بهترین مواد اولیه استفاده شده است. این محصول تحت بهترین شرایط با استفاده از تجهیزاتی کامل و کادری مجرب و کاربلد تولید شده و عرضه می گردد. تولید کننده پتو های سربازی شتری محصولاتی با کیفیت و مرغوبیت بالا تولید نموده و در دسترس مشتریان قرار می دهد. هم چنین تولید کننده این محصول، پتو ها را با قیمتی بسیار مناسب به مشتریان عرضه می نماید.

تولید کننده پتو سربازی ارتش شتری

مشخصات پتو سربازی ارتش شتری

مشخصات پتو سربازی ارتش شتری پتو سربازی ارتش دارای مشخصه هایی می باشد که در این جا به شرح برخی از آن ها می پردازیم. 

پتو سربازی ارتش شتری در رنگ  های متنوعی از جمله خاکی،  گردویی، شتری، طوسی و سبز زیتونی تولید می شود. مشخصه دیگر این پتو ها، وزن آن ها می باشد. که وزن استاندارد آن ۲/۳ کیلوگرم می باشد. پتو سربازی شتری دارای خز بوده و این امر موجب گرمایش بالای این پتو ها در فصل سرما می گردد. از این پتو ها در پادگان ها، سازمان های ارتشی و نظامی، ارگان ها و تمامی سازمان ها مربوط به سربازی استفاده می شود. 

از مشخصات ظاهری پتو های سربازی ارتش شتری می توان به سنگین بودن سبک آن ها اشاره نمود. هم چنین مشخصه دیگر این محصول این است که در تولید آن از نمد مینک مرغوب  استفاده شده است. طرح ساده این پتو ها یکی دیگر از مشخصات ظاهری این محصول می باشد‌. 

جنس پتو های سربازی  از مواد پلی استر درجه یک و مرغوب می باشد. قیمت مناسب و استثنایی پتوها از مشخصات و ویژگی های بارز این محصول می باشد. که توانسته موجب جلب نظر مشتریان گردد. کیفیت عالی و مورد اطمینان، مقاوم در برابر سرما، رنگ مناسب بدون تغییر پذیری و شستشوی آسان بدون آسیب به بافت پتو از مشخصات بارز پتو های سربازی ارتش می باشد. 

قیمت پتو سربازی ارتش عمده

قیمت پتو سربازی ارتش عمده قیمت پتو سربازی ارتش عمده بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد. با خرید پتو سربازی عمده می توان از قیمت ارزان تری بهره مند شد. 

تولید کنندگان پتو های سربازی ارتش، محصولات خود را به طور عمده و با کیفیتی بالا  همراه با قیمتی مناسب برای مشتریان عرضه می نمایند. عرضه کنندگان و فروشندگان این محصول برای فروش عمده پتوها شرایط ویژه های را در نظر گرفته اند. که شامل اعمال تخفیفات، تامین تعداد عمده پتو بنابر سفارش و نیاز مشتری، تضمین کیفیت و در آخر تحویل به موقع محصولات می باشد.

قیمت پتو سربازی ارتش به دلیل این که به طور عمده تولید می شود از قیمت ارزان تر و مناسب تری نسبت به سایر پتو ها برخوردار گشته است. 

جهت خرید و فروش انواع پتو میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خسروانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120657941
شماره فکس: 02189782996
پست الکترونیکی: p.dibaft@gmail.com

پاسخی بگذارید