عمده فروشی پتو سربازی قم ارزان

پتو سربازی قم یکی از انواع پتو هایی است که برای سپری کردن خدمت سربازی و داشتن خوابی آرام در طول مدت این خدمت بسیار مناسب بوده و دارای قیمت به صرفه تری نسبت به سایر مراکز عرضه ی این نوع پتو می باشد. عمده فروشی پتو سربازی قم ارزان قیمت بوده و در عین حال دارای کیفیت بالایی می باشد. 

عمده فروشی پتو سربازی قم ارزان به صورت آنلاین رونق فراوانی گرفته است که این باعث شده تمام مشتریان سراسر کشور بتوانند به راحتی این نوع پتو را به قیمت ارزانی تهیه کنند پتو سربازی از قدیمی ترین پتوهای تولید شده می باشد که جزو پتو نمدی است و به وسیله الیاف پلی استر و آکریلیک تولید می شود.

البته ممکن است مراکز آنلاین پتو های سربازی را با قیمت و کیفیت های متفاوت در بازار عرضه نمایند. برای همین شاید بهتر باشد برای خرید پتو سربازی قم ارزان و با کیفیت ابتدا فروشندگان برتر آن را شناسایی کرده و سپس به خرید این محصولات اقدام نمایید.

عمده فروشی پتو سربازی قم ارزان

پتو سربازی خوب دارای چه خصوصیاتی است؟

پتو سربازی خوب دارای چه خصوصیاتی است؟

احتمالاً تا به حال چندین بار اسم پتو سربازی را شنیده اید. اما آیا تا به حال به این اندیشیده اید که یک پتو سربازی خوب لازم است چه ویژگی هایی داشته باشد؟

در این مطلب قصد داریم شما را با یکی از ابزار های لازم، ویژه ی دوران خدمت سربازی و خصوصیات لازم برای آن اشاره کنیم.یکی از مشکلاتی که اکثر سربازان درباره ی پتوهایی که مورد استفاده قرار می دهند ابراز می دارند، مقاومت پایین این پتو ها دربرابر شستشو و مواد شوینده است.
 از آنجا که در طول مدت سربازی، رعایت نظم و نظافت بیش از هر دوره ی دیگری ضروری است، لازم است وسایل سربازان مرتباً شستشو داده شده و تمیز شوند.
 اما اگر این پتو ها از کیفیت مناسبی برخوردار نبوده و جنس ضعیفی داشته باشند، به هنگام شستشو و قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی موجود در شوینده ها به راحتی پیوستگی الیاف آن از بین رفته و پتو پرز های موجود در خود را از دست می دهد. بنابراین پتوی سربازی لازم است از جنسی باشد که در برابر مواد شوینده مقاومت داشته باشد. رنگ این پتو ها نیز باید به گونه ای باشد که حداقل استعداد در نمایش لکه ها را داشته باشد. 

همچنین خاصیت گرم کنندگی این پتو ها لازم است بالا باشد. اگر پتوی سربازی نتواند گرمای مورد نیاز ب هنگام خواب را برای شخص تأمین نکند ممکن است خواب شخص مختل شده و نتواند روزی با کیفیت و پر انرژی را سپری کرده و به وظایف محوله به خوبی عمل نماید. بر ای حل این مشکل باید پتوهایی مورد استفاده قرار گیرند که دارای پرزهای حجیم تر با طول بیشتری باشند.

پتو سربازی خوب دارای خصوصیات زیر می باشد:

 • گرم و نرم است.
 • سبک می باشد.
 • از الیاف آکریلیک تولید شده است.

همان طور که قبل اشاره کرده ایم پتوهای سربازی از دو الیاف پلی استر و آکریلیک تولید می شوند ولی اگر کیفیت بالای این نوع پتو برای شما مهم است باید به سراغ پتوهایی بروید که با الیاف آکریلیک تولید شده باشند این نوع الیاف چون قیمت بیشتری نسبت به الیاف پلی استر دارد.

تولید کنندگان برای این که قیمت پتو سربازی را کاهش دهند اقدام به تولید آن با الیاف پلی استر کرده اند.وزن سبک پتو سربازی یکی از خصوصیات مهم و ضروری یک پتو سربازی می باشد تا به راحتی امکان جمع آوری و شست و شوی آن وجود داشته باشد.

پتو سربازی نوعی پتوی نمدی می باشد در واقع نمد موجود در این نوع پتو باعث شده وزن پتو به طور قابل توجه ای کاهش پیدا کند علاوه بر این از نظر گرما نمد موجب گردیده گرمای پتو افزایش یابد نمد می تواند در میان منافذ خود هوا را محبوس کند به همین دلیل باعث گرم شدن فرد به بهترین نحوه می شود.

ضخامت کم پتو های سربازی نمد هم یکی دیگر از خصوصیات مهم پتو های نمدی سربازی می باشد تا امکان حمل و نقل و جا به جایی آن را به راحتی انجام شود بنابرین پتو نمدی سربازی با وجود این که ضخامت کمی دارد گرمای آن فوق العاده می باشد و این ویژگی پتو سربازی می باشد.

با وجود توضیحات ذکر شده شاید ذکر این نکته خالی از لطف نباشد که گرچه خواندن منابع آنلاین پیرامون خصوصیات پتو سربازی خوب ممکن است مفید باشد و تکیه صرف به آن ها احتمالا کار معقولی نباشد. برای مثال برخی منابع ممکن است سبک نبودن و همچنین سنگین نبودن پتوی سربازی را از ویژگی های یک پتوی مرغوب سربازی دانست.

بر این اساس شاید بهتر بهتر باشد برای کسب اطلاعات دقیق تر درباره خصوصیات یک پتوی سربازی خوب به سراغ متخصصین این حوزه بروید.

ارزانترین قیمت انواع پتو سربازی قم

ارزانترین قیمت انواع پتو سربازی قم

از آنجا که قیمت پتو سربازی برای بسیاری از اشخاصی که قصد خرید این نوع از پتو را دارند مهم است، سعی کرده ایم تا حد امکان قیمت ها را به صرفه نموده و در این راه کمکی باشیم برای کاهش نگرانی ها و دغدغه های کسانی که در شرف قدم گذاشتن در پادگان ها و طی کردن خدمت سربازی دارند. 

گروه تولید ما یکی از مراکزی است که در حال تولید و عرضه ی پتوهای با کیفیت بوده و قیمت اجناس را نیز به صرفه تعیین نموده است.
اگر قصد خرید انواع پتو سربازی ایده آل و مناسب با ارزانترین قیمت برای استفاده در دوران پر مشقت خدمت سربازی دارید و از طرفی قیمت این پتوها برایتان حائز اهمیت است، می توانید با ما در ارتباط بوده و در صورت تمایل نسبت به خرید آن اقدام فرمایید. 

ارزانترین قیمت انواع پتو سربازی قم بی تاثیر از تغییرات نرخ ارز و تورم نیست به همین دلیل با نوساناتی همراه می باشد البته نوع خرید، نوع برند، ضخامت، نوع الیاف، کیفیت و قانون عرضه و تقاضا هم روی قیمت تاثیر گذار هستند علاوه بر قیمت در هنگام خرید پتو سربازی باید به گزینه های زیر توجه کنید:

 • با توجه به نیاز خود سایز پتو را انتخاب کنید.
 • اگر کیفیت پتو برای شما خیلی مهم می باشد باید دقت کنید که از الیاف آکریلیک تولید شده باشد.

شاید بتوان گفت گرچه خرید ارزان پتوی سربازی ممکن است از نظر اقتصادی صرفه زیادی داشته باشد؛ ولی احتمالا لازم باشد به این نکته نیز توجه کنید که برخی ارزانی ها در شرایط فعلی اقتصاد ممکن است مشکوک باشد. به همین خاطر شاید بهتر باشد برای خرید پتوی سربازی قم با ارزان ترین قیمت ممکن ابتدا از اعتبار فروشنده و کیفیت محصولات آن مطمئن شوید‌.

ویژگی های پتو سربازی خوب چیست؟

ویژگی های پتو سربازی خوب چیست؟ ویژگی های پتو سربازی خوب شامل گزینه های زیر می شوند:

 • سبک و ضخامت کمی داشته باشد.
 • گرما فوق العاده ای داشته باشد.
 • بافت محکم و با استحکامی داشته باشد.

البته به نظر می رسد که قضاوت درباره ویژگی های دقیق پتوی سربازی خوب امری تخصصی است و برای پی بردن به آن لازم است به سراغ متخصصین بروید و با جستجوی صرف در فضای محازی ممکن است اطلاعات زیادی به دست نیاورید. زیرا برای مثال برخی منابع ممکن است بگویند پتوی سربازی خوب نه وزن کمی دارد و نه وزن زیادی دارد و وزن کم نشان دهنده نامرغوب بودن الیاف آن می باشد.

خرید عمده انواع پتو سربازی در قم

خرید عمده انواع پتو سربازی در قم خرید عمده پتو سربازی در قم به صورت اینترنتی از رونق خوبی برخوردار می باشد و تمام مشتریان می توانند در هر نقطه ای از کشور که ساکن هستند به راحتی و با اطمینان سفارش خود را انجام دهند علاوه بر این کاربرد های مختلف پتو سربازی باعث شده خرید پر رونقی داشته باشد که به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

 • توسط سازمان های امداد رسانی استفاده می شود.
 • در مناطق گردشگری، مراکز تفریحی، بیمارستان ها، مهمان پذیری ها و…. مورد استفاده قرار می گیرد.

شرکت ما به عنوان یک مجموعه اقتصادی فعال در زمینه عرضه عمده پتوی سربازی در قم به صورت آنلاین فعالیت می کند. در صورت تمایل به خرید عمده انواع پتو سربازی در قم می توانید با ما تماس بگیرید.

پتو سربازی چه خصوصیاتی دارد؟

پتو سربازی چه خصوصیاتی دارد؟ همانگونه که از نام پتو سربازی ممکن است بتوانید حدس بزنید به نظر می رسد این پتو محصولی است که در استراحتگاه های محیط های نظامی توسط سرباز ها مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه برای آشنایی بیشتر شما در اینجا تلاش می شود تا به صورت مختصر توضیحاتی درباره خصوصیات پتو سربازی ارائه شود.

با استناد به یافته ها ممکن است بتوان گفت پتوی سربازی نوعی پتوی نمدی می باشد و در زمره قدیمی ترین پتو های تولید ایران قرار دارد.

گفته می شود بهترین نوع پتو پتویی است که با الیاف آکریلیک درست شده باشد ولی بر اساس داده های موجود شاید بتوان گفت به خاطر قیمت زیاد پتو های تولید شده با الیاف آکریلیک خالص در تولید پتو های سربازی، الیاف آکریلیک را احتمالا با پلی استر مخلوط می کنند تا قیمت آن ها کاهش یابد.

خرید ارزانترین پتو سربازی در قم

خرید ارزانترین پتو سربازی در قم به نظر می رسد پتوی سربازی در قم بازار فروش خوبی دارد. زیرا با یک جستجوی ساده در داخل فضای مجازی که می توانید فروشگاه های آنلاین متعددی را بیابید که در زمینه عرضه پتو سربازی در قم فعالیت می کنند.

بنابراین شاید بهتر باشد برای خرید ارزانترین پتو سربازی در قم ابتدا یکی از مراکز معتبر و فعال در زمینه عرضه و فروش این محصول را شناسایی کرده و خرید خود را از طریق آن انجام داد.

1

 1. با سلام و خسته نباشید
  من از این نوع پتو از قم خریداری کردم ، کیفیت بالایی داشت
  جالب این بود که درون این پتو از پشم طبیعی استفاده شده بود، این امر باعث این شده بود که بسیار گرم باشد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما