دیبافت
خانه / پتو سربازی / عمده فروشی پتو سربازی قم ارزان

عمده فروشی پتو سربازی قم ارزان

پتو سربازی قم یکی از انواع پتو هایی است که برای سپری کردن خدمت سربازی و داشتن خوابی آرام در طول مدت این خدمت بسیار مناسب بوده و دارای قیمت به صرفه تری نسبت به سایر مراکز عرضه ی این نوع پتو می باشد. عمده فروشی پتو سربازی قم ارزان قیمت بوده و در عین حال دارای کیفیت بالایی می باشد. 

عمده فروشی پتو سربازی قم ارزان

پتو سربازی خوب دارای چه خصوصیاتی است؟

پتو سربازی خوب دارای چه خصوصیاتی است؟

احتمالاً تا به حال چندین بار اسم پتو سربازی را شنیده اید. اما آیا تا به حال به این اندیشیده اید که یک پتو سربازی خوب لازم است چه ویژگی هایی داشته باشد؟

در این مطلب قصد داریم شما را با یکی از ابزار های لازم، ویژه ی دوران خدمت سربازی و خصوصیات لازم برای آن اشاره کنیم.یکی از مشکلاتی که اکثر سربازان درباره ی پتوهایی که مورد استفاده قرار می دهند ابراز می دارند، مقاومت پایین این پتو ها دربرابر شستشو و مواد شوینده است.
 از آنجا که در طول مدت سربازی، رعایت نظم و نظافت بیش از هر دوره ی دیگری ضروری است، لازم است وسایل سربازان مرتباً شستشو داده شده و تمیز شوند.
 اما اگر این پتو ها از کیفیت مناسبی برخوردار نبوده و جنس ضعیفی داشته باشند، به هنگام شستشو و قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی موجود در شوینده ها به راحتی پیوستگی الیاف آن از بین رفته و پتو پرز های موجود در خود را از دست می دهد. بنابراین پتوی سربازی لازم است از جنسی باشد که در برابر مواد شوینده مقاومت داشته باشد. رنگ این پتو ها نیز باید به گونه ای باشد که حداقل استعداد در نمایش لکه ها را داشته باشد. 

همچنین خاصیت گرم کنندگی این پتو ها لازم است بالا باشد. اگر پتوی سربازی نتواند گرمای مورد نیاز ب هنگام خواب را برای شخص تأمین نکند ممکن است خواب شخص مختل شده و نتواند روزی با کیفیت و پر انرژی را سپری کرده و به وظایف محوله به خوبی عمل نماید. بر ای حل این مشکل باید پتوهایی مورد استفاده قرار گیرند که دارای پرزهای حجیم تر با طول بیشتری باشند.

ارزانترین قیمت انواع پتو سربازی قم

ارزانترین قیمت انواع پتو سربازی قم

از آنجا که قیمت پتو سربازی برای بسیاری از اشخاصی که قصد خرید این نوع از پتو را دارند مهم است، سعی کرده ایم تا حد امکان قیمت ها را به صرفه نموده و در این راه کمکی باشیم برای کاهش نگرانی ها و دغدغه های کسانی که در شرف قدم گذاشتن در پادگان ها و طی کردن خدمت سربازی دارند. 

گروه تولید ما یکی از مراکزی است که در حال تولید و عرضه ی پتوهای با کیفیت بوده و قیمت اجناس را نیز به صرفه تعیین نموده است.
اگر قصد خرید انواع پتو سربازی ایده آل و مناسب با ارزانترین قیمت برای استفاده در دوران پر مشقت خدمت سربازی دارید و از طرفی قیمت این پتوها برایتان حائز اهمیت است، می توانید با ما در ارتباط بوده و در صورت تمایل نسبت به خرید آن اقدام فرمایید. 

جهت خرید و فروش انواع پتو میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خسروانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120657941
شماره فکس: 02189782996
پست الکترونیکی: p.dibaft@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نمایندگی پتو سربازی شتری سبک وزن

پتو سربازی شتری از انواع پتوهای تولید شده در کشورمان می باشد که به دلیل ایجاد گرمای زیاد، وزن سبک، نرمی و لطافتی که دارد در مراکز نظامی و پادگان ها، مراکز درمان

پاسخی بگذارید